راهنمایی جامع خرید کاشی و سرامیک وپاسخ به سوالات

مشتری گرامی در این قسمت سوالات متداول در زمینه خرید کاشی و سرامیک از فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیکی کیمیا مطرح و پاسخ داده شده است.

شما با مطالعه این بخش می توانید پاسخ سوالات خود را مشاهده کنید

در صورتی که سوالی داشتید می توانید از طریق صفحه تماس با ما مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ شما را در همین صفحه خواهند داد

پرسلان به گونه ای خاص از سرامیک ها گفته میشود که در دمایی بیشتر از دمای سرامیک معمولی پخته شده و همچنین خاک و مواد تشکیل دهنده آن متفاوت از سرامیک معمولی است، همچنین گاها در مورد بعضی محصولات پرسلانی قالب و بیسکوئیت سرامیک در پرس هایی با فشار بیشتر شکل گرفته است که باعث میشود تا ساختار مقاومتری نسبت به سرامیک معمولی داشته باشد.
که این تفاوت های موجب میشود تا:
۱. پرسلان از نظر مقاومت نسبت به سایش و تحمل بار عملکرد بهتری نسبت سرامیک معمولی داشته باشد که به همین دلیل در محیط هایی با نرخ رفت و آمد بالاتر و مسیر هایی با احتمال رفت و آمد اتومبیل مانند پارکینگ ها پیشنهاد به استفاده از سرامیک های پرسلانی است.
۲. پرسلان به دلیل بافت متراکتر از نفوذپذیری کمتری نسبت به سرامیک معمولی برخوردار است همچنین پرسلان دارای وزن بیشتری در مقایسه با سرامیک معمولی در ابعاد یکسان است.
بافت متراکم تر در پرسلان
کاشی و یا سرامیک رکتیفاید (Rectified Tiles)  که گاها در بازار به آن رکتیفای، کالیبره و حتی در بعضی موارد به صورت خلاصه به آن رکتی هم میگویند عبارت از نوعی کاشی و سرامیک است که در انتها فرآیند تولید و در یک مرحله مجزا لبه ها در کاشی و یا سرامیک به صورت یکنواخت پرداخت شده و بخش بسیار باریکی از لبه ها به بوسیله روش هایی مانند برش واترجت (Water Jet) برداشته شده تا لبه های گرد و پخ که حاصل سر خوردن لعاب از لبه ها بیسکوئیت خام سرامیک و یا کاشی است به لبه هایی تیز و برش خورده تبدیل شوند. کاشی و سرامیک به صورت معمولی و در انتهای خروجی کوره دارای لبه هایی گرد و پخ هستند

در حال حاضر به شیوه های زیر می توانید مبلغ محصولات سفارش داده شده را پرداخت نمائید

۱- از طریق واریز به یکی از حساب های ذکر شده در پیش فاکتور (حواله بانکی )

۲- پرداخت از طریق دستگاههای خود پرداز و کارت به کارت